svatební Album


Neznám snad nikoho, kdo by v ruce rád necitíl papír, kdo by rád neotáčel stránkami, znovu neprožíval emoce a štěstí, které na fotkách vidí a nepřipomínal si jak úžasný den to vlastně byl. 


Dnes žijeme v „online“ světě, s mobilními telefony, počítačem, tabletem a zapomínáme tak trochu na ten svět „offline“, kde na nás nevyskakují žádná upozornění nebo emailové zprávy a můžeme si vlastně užívat a těšit se z věcí, které pro nás mají obrovskou osobní hodnotu, jako je právě album na svatební fotografie, uchované navždy v něm. 

Svatební album si můžete vybrat v různých rozměrech od 20x20 cm až po velké formáty 40x40. Nemusí být čtvercového formátu, ale také obdélníkového. Nejoblíbenější rozměr mých klientů bývá čtvercový 30x30 cm.


K prémiovým albům patří prémiové materiály. V nabídce jsou jak přírodní, tak syntetické a barvy se dají spolu kombinovat. Pokud ale preferujete jednotné provedení, může být album jednobarevné a z jednoho typu materiálu. Nepřeberné množství barev vám umožní sladit album buď k barvám vaší svatby nebo k vašemu interiéru.


Cena svatebního alba zavísí na formátu knihy, materiálu a počtu stran. V průměru gravírované svatební album oblíbeného formátu 30x30 s maximálním počtem 100 stran, jemné plátno, vychází na 10.000 CZK.


Ráda vám vše ukážu osobně a společně vaše album navrhneme.