párové focení s Nikol a Lukášem


Cesta z Prahy, nejen za mojí kamarádkou, na Čeladnou trvala celou věčnost a musím říct, že už před Olomoucí jsem lehce propadala beznaději jestli tam vůbec někdy dojedu. Silnice ale byly suché a po cestě nespadla ani vločka ... naopak "sonne schien" mně přála. Navíc, mě čekala další velice příjemná záležitost a to focení s čerstvě zasnoubeným párem, Lukášem a Nikol, pro které bylo focení premiérou.


Jak se říká, "dobrodošli" a mohli jsme jít na to. Na místě srazu z auta vystoupili dva sympaťáci a já jsem hned věděla, že to bude super focení. Cestou na místní "green" a brodění se asi v 30 cm sněhu, kdy Lukáš ťapal skoro v polobotkách, jsem vyzpovídala nejen já je, ale myslím, že lecos jsem na sebe prozradila i já. I když byli na začátku lehce nervózní, ujistila jsem je, že to vůbec není třeba, protože je povedu. A "whoallaaa", prostě jako bych tady nebyla ... ." Měli jsme štěstí i trochu "smolíka" na opravdu mraky sněhu, ale také na velkou vánici a zimu, takže když po hodině Nikol zmínila, že už jí skoro zamrznul úsměv, bylo načase skončit.


Nejen podle reakcí v průběhu focení ale také posléze, když jsem jim fotografie předávala, si troufám tvrdit, že si focení oba opravdu užili a zpráva od Nikol ... "Lukáš si už po páté prohlíží galerii a u každé fotky říká wow, wow, wow" mě dělá ohromnou radost a utvrzuje mě v tom, proč miluji svoji práci. :)