oficiální párové fotografie


Tak a je to tady ... žádost o ruku proběhla, svatební plánování se rozjelo a najedou si (většinou my ženy) uvědomíme, že bychom nutně potřebovaly nějaké pěkné oficiální párové fotky, které by se hodily nejen na pozvánky, ale také třeba na svatební web. Co teď? A jak na to bude reagovat partner?


Když se řekne předsvatební/párové focení, nevěsty většinou tuší co si pod tímto pojmem představit, ale pánové, alespoň většina z nich, se prvně ... buďme upřímní ... "zhrozí". Představa, že dvě hodiny někde prkenně pózují a celé je to spíš obtěžuje než aby se z toho těšili je, ano, špatná. Pojďme si ale představit co předsvatební/párové focení znamená u mě. :) V mém případě jde o cca. hodinovou, zcela uvolněnou a přátelskou procházku, ať už do města nebo do přírody, kdy si povídáme a v pauze mezi povídáním jednoduše zastavujeme na focení. Není na tom opravdu nic složitého a po chvíli vlastně zjistíte, že o nic nejde a je to sranda. :) A co si jako BONUS z této "srandy" odnesete? No přece 15 ks krásných fotografií a seznámení se se mnou jako vaším budoucím svatebním fotografem.


Shrňme si ale ještě důvody, proč právě předsvatební/párové focení potřebujete:


1. možnost si poprvé stoupnout před foťák

Součástí svatebního focení je také párové focení, nejčastěji později odpoledne, při zapadajícím sluníčku. Hodně párů má z této části focení obavy z toho, že nebudou umět pózovat, nejsou fotogeničtí nebo neví jak to vše bude probíhat. Jak tomu všemu předejít? Právě předsvatebním/párovém focení, které probíhá velice podobně. Vyzkoušíte si pózy, odhodíte stud a na samotné focení na svatbě už budete vědět, do čeho jdete (nebojte se, vždy vás při focení vedu, takže z pózování nemusíte mít strach). :)


2. poznáte svého fotografa

Je skvělé, když se sejdeme na kafe a popovídáme si o vaší představě, ale proč to nezkusit přímo v akci při focení? Lépe se poznáme, popovídáme si a zjistíte, že jsem také jen člověk a není čeho se obávat. To vám (a především vašim partnerům) pomůže odhodit stud z focení a na své svatbě už budete mnohem lépe vědět, kdo za tím foťákem stojí.


3. fotografie jako součást výzdoby

Vaše předsvatební/párové fotky můžete využít hned několika způsoby. Nejen do svého alba a na sociální sítě, ale také na vaše svatební pozvánky nebo svatební webové stránky, kde se jimi pochlubíte vašim hostům. Co takhle obraz na zeď? Možností je opravdu mnoho.


4. profesionální fotky vás dvou

Svatební fotky jsou krásné a vypráví příběh vašeho dne D. Kdo by ale nechtěl mít fotky jen vás dvou a v běžném oblečení, takové, jací opravdu jste?