Jak říká můj manžel: "to se neomrzí"


Pojďme se vrátit o pár měsíců zpět, do krásných teplých dní a tak trochu navodit letní atmosféru, která se nám blíží. Vím, že situace dnešní doby není příznivá, ale tu radost a těšení se nám přece nikdo nevezme. :)


Asi chápete, že nemyslím tu onu lednici, kde uchováváme jídlo (i když, ta se taky neomrzí ... haha), ale Lednicko-Valtický areál, který je plný nejen architektonických a přírodních krás. Ač jsem v Lecnicko-Valtickém areálu byla asi stokrát, přiznám se, že je zde pořád co objevovat, a hlavně pro nás fotografy, protože tohle je opravdu fotografický ráj. Nemám pravdu, kolegové?


Byla jsem opět nadšená, když jsme se se sympaťáky Nikol a Davidem domluvili na focení svatebního editorialu právě kolem Lenického zámku. Jako vždy jsem měla v hlavě nejméně pět míst kam jsem s nimi chtěla zajít a jako vždy jsme to vše nestihli. A tak jako vždy to vůbec nevadilo, protože v okolí zámku není místo, které by nebylo krásné. Do toho ten úžasný západ slunce, od kterého se nám těžko odcházelo ... no, řekněte sami. Kdo by s nimi neměnil? Já hned. :)


Po ruce jsem měla opět profesionály o které se vždy mohu opřít a vím, že výsledek bude vždy dokonalý. Díky nejen jim, ale také samotným modelům, Nikol a Davidovi.


________________

Modelka: Nikol Morávková

Model: David Janeček

Visage: Šárka Konečná

Svatební šaty: svatební salon SVATKA

Místo: Státní zámek Lednice